Blogy uživatelů

Večer v poutech #1

Těšila se na večer, na hrubém obrysu večera byli domluveni po delší dobu. Plán byl jednoduchý, nikdo neměl být doma, měla novou postel, jako dělanou na to aby se dala využít ke spoutání. Bylo jí jasné, že vše ostatní, již má Adam pečlivě připravené. A měli jednoduchou dohodu, když se jí podaří zkouška, tak jí slíbil večer na který nikdy nezapomene. Pokud ne, je jí jasné, že dostane prostor její submisivní dušička. Se kterou se poslední dobou víc a víc sžívá.
Zjistila, že zkoušku sice nakonec udělala, ale rozhodně ne tak dobře, jak by si přála. Chvíli přemýšlela, jak to říct Adamovi. Vzhledem k tomu, že mu slíbila, že stejně uvaří, nenapadla ji lepší věta, než „Co si přejete k večeři, můj pane?“. Když přišla nečekaná odpověď „Tebe“, zamrazilo jí. Věděla, že takhle Adam mluví, když ji chce vylízat kundičku, tak jako ...

Nenávist, omluvy, LL opět za mrchu a spálený most

Píšete mi zajímavé zprávy a ohlasy na blog. Milujete Tajfunův příběh i s jeho konci - se špatným se mnou, ale obecně s velmi pozitivním novým začátkem, kdy vykročil vstříc svému životu. Možná už je únavné, jak píši, že jsem za něj ráda, přeji mu to nejlepší a držím mu pěsti za jakoukoli cenu. Myslela jsem, že tahle linie celého příběhu je do očí bijící, ale spletla jsem se.

Neměla jsem tušení, že Tajfun čte můj blog. Matně si vybavuji, že jsem mu ho asi číst dávala, ale pak se samozřejmě věnoval svému vlastnímu životu. Dnes to ale způsobilo obrovský problém. Z toho důvodu sedím v práci, neschopná pracovat...  Nemám se jak moc uklidnit, tak udělám to, co mě dostalo to tohodle průseru - opět něco napíšu. 

Tajfuna hrozně naštval poslední příspěvek. Napsal mi, že do jeho přítelkyně se nebudu obouvat a vůbec se do nich s***. ...

Bludy a mýty v BDSM

Nedávno jsem po dlouhé době narazila na Lajfkové diskusní vlákno na téma Bludy a mýty v BDSM - a vzpomněla jsem si, že zrovna na toto téma asi nikdo zatím na blogu nepojednal - a řekla bych, že téma je to dost zásadní. Navíc - shodou okolností zrovna včera mi zde na chatu psal jakýsi chytrák a cítil potřebu mi sdělit, že neuznává switche, protože to je prostě zmatený nerozhodnutý člověk :-D No - a to je taky jeden z krásných BDSM mýtů :-) Tudíž jsem se rozhodla rozebrat několik nejčastějších BDSM mýtů - aby zejména nováčci netápali v tom, jak to vlastně je - a nenechali se ovlivnit manipulacemi těch, kteří je jen chtějí sbalit a dosáhnout svého :-)

Svaté subinky, svatí subíci

Zrovna jsem slyšel, jak se M.C. Putna pouští v rozhlase do života a smrti sv. Kateřiny Alexandrijské. Začal jsem přemýšlet nad životy svatých tak, jak je najdeme u východních církví nebo ve středověké hagiografii. Většina těch vyprávění končí hodně explicitním SM/snuff pornem - stejně jako pozemský život Ježíšův.

Křesťanství pozvedlo mučednictví na zcela novou úroveň. Ve Starém zákoně najdeme spoustu násilí, ale smrt zvlášť bolestivým a potupným způsobem tam není žádné transcendentní plus. Islám sice zaručuje mučedníkům instantní cestu do ráje, ale to je tak všechno. Nezáleží na tom jak, ale pro co muslim položil život a pokud je to islám, pak je prostě v ráji jako všichni ostatní. Křesťanství zavádí další hierarchickou vrstvu svatých někde mezi proroky a residenty ráje.

Životy svatých byl jeden z nejpopulárnějších literárních žánrů vrcholného středověku, baroka a v učesané podobě formoval děcka až do začátku 20. stol..  Jak na tuhle stimulaci mohly reagovat submisivní ...

Jak se připravit na svazovací akci?

Svazování se mi líbí už delší dobu. Už jako dítě mě fascinovaly fotky nebo obrázky svázaných, a to i ve filmech pro mládež.  A že těch filmů bylo. Páni kluci, Knoflíková válka, Cesta na jihozápad, Rošťáci a lupiči, Hunterovo zlato, Letopisy Narnie, Tajemství dešťového pokladu, Komisař Rex. .... Všude svázaný kluci. Fotka je např.z filmu Už se nebojím.

Jenže život pokračoval dál, já, na rozdíl od vrstevníků, stále zůstával sám. Divný, nenormální.

V rodičovským šuplíku zůstávaly starší pásky od kalhot ... a hele v době, kdy byl dům prázdný se hodily ke kratšímu přivázání se k trubce od topení, vedoucí teplou vodu od plynového kotle do bojleru. Hezkej pocit bejt takhle přivázanej.

A sakra, tenhle zážitek byl občas zpestřen tím, že se kotel zrovna rozhod horkou vodu ...

Voayer - výstava skutečných nahých mužů

Malá reportáž z mé účasti jako vystaveného modelu.

Když se ohlédnu zpět v mém životě, tak byl každý posun doprovázený nějakým skokem do neznáma. Měl různé podoby, začalo to před dvaceti lety tím skutečným skokem bungee jumping po hlavě ze sto metrů. Pak třeba chůze po žhavém uhlí, po střepech, začátek samostatného živnostničení byl také silný zážitek. Nebo loni v létě jsem si věnoval pobyt v noci, v lese, ve velké bouři, bez šatů (podrobně jsem o tom psal na fb). Všechno to byly situace, kdy jsem více méně ztratil kontrolu nad sebou, nad svým životem, nad svými penězi, nad svým tělem, nad svým rozhodováním a odevzdal se tomu, co přijde.

Do jaké míry jsme zodpovědní za druhé?: Kauza Maják

Možná z některých příspěvků pamatujete Majáka - mého kamaráda ze střední školy. Bylo nám sotva 16, když jsme se poznali a už se tedy známe asi 12 nebo 13 let. On byl šašek třídy a já podle něj nedosažitelná kráska třídy. Asi proto, že jsem už tenkrát tíhla k dlouhodobým vztahům a většinu střední byla zadaná. Byl to ten typ, u kterého jsem měla pocit, že ode mě potřebuje kamarádskou pomoc. Užili jsme si spoustu zábavy na různých chatách, silvestrech, narozeninových oslavách, koupalištích i na plesech. Mezi střední a vysokou si nakonec našel i on holku a odstěhoval se s ní pryč. Tak trochu se vykašlala na nás, staré kamarády, a žili jsme si každý po svém. Potkali jsme se tak jednou do roka až do doby, než jsem do jeho města jela na dvoudenní pracovní výjezd. To už jsem byla magistra a on ještě dostudovával. Večer jsme šli do hospody, hodně toho vypili. Já byla v té době zadaná s tím Vanilkou, se kterým hrozilo, že skončím z toho nejméně ušlechtilého důvodu - protože jsme spolu byli už nějakou ...

S Tajfunem i bez ... aneb skvělý (sm) sex se nezapomíná

Dneska jsme se setkali - s Tajfunem, s Petrem, mým trans ex, mým malým snem, co mi obrátil život naruby. Kdo sledujete můj blog, tak jistě pamatujete všechny ty zvraty, rozchody a nakonec opravdu rozchod.

Dnes jsem la poprvé čelit setkání,kdy jsme oba šťastně zadaní jinde. Není to paradox? Před pěti měsíci bych tohle netipovala, byla jsem ztracená, někdy před více jak půl rokem jsme se začali rozpadat. A dnes jsme seděli naproti sobě u oběda a bavili se, jako staří známí. Všechno šlo překvapivě dobře. Znám Tajfunovu holku V.  jsem za ni moc ráda. Jestli někdo splňuje charakteristiky, které by měla jeho holka mít navenek, tak ona. Ale Tajfun sám do mě sem tam zaseje semínko pochybností, jak to jde v intimní rovině. A jak mě dneska nakonec tvrdě zasáhlo do obličeje, zasel pochybnost i do ní ...

Tajfun je v roční trans přeměně v muže tak, jak si vždy přál. To je ryze pozitivní, ale drobný problém je jeho sexuální apetit. Co bude z kluka, ...

Nedokážu se rozhodnout

Víte, co je nejhorší? Že se neponaučím...
Jsem neslušná i sama k sobě!
Vrchol neposlušnosti lvl.1000!
Potřebovala bych NEdostat na zadek!!
Ale ne...to je až moc tvrdý trest. No i když... 

Od posledního slibování si pravidelnosti ve psaní uteklo opět pár dlouhých chvil a za ty chvíle se stalo tolik věcí.
Budu si muset udělat seznam, abych to nezapomněla. Když dovolíte, udělám to zde. Alespoň to bude motivace k tomu, že nesmím nic z toho vynechat :) 

- Voayer jaro 2018/opět modelkou
- Přiznání BDSM ve vztahu
- Přítel při činu/Narozeninový výprask/spontánní orgasmus
- První Shibari vystoupení v mém životě/Bratislava
- Voayer - výstava nahých mužů/Splnění přání vystavujícího muže
- Elektrika NE, vosk ANO
- "Opět" Nymfomankou?

To by bylo...Ufff... 
Pokud tenhle blog ještě někdo čte, prosím, ...

Princezna Jasmína I. část


V zámku, který byl tak nádherný,že se vám tou nebeskou krásou až tajil dech, žila velmi vzpurná princezna. Mohla se pyšnit tou nejvznešenější chůzí, nejkrásnějšími šaty, s nádherně dlouhými vlasy, ale i pěkně ostrým jazýčkem. Její otec, který kraloval již dlouhá léta své zemi, si s ní už pomalu nevěděl rady. Starostmi mu již dávno zbělely vlasy, přibylo vrásek od neustálého mračení nad nezdárným chováním jeho dcerky. 
Jak jen má naučit svou dceru poslušnému chování ? Jeho manželka žel bohu zemřela, když byla ještě holčička ...

Statistiky

Počet blogů
1 266
Počet článků
1 615
Počet komentářů
5 834