Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 33 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobější vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.1.2018 10:24
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Poslušná holčička
Na ulici bys to do mě neřekla, přesto je BDSM v mém životě důležitou součástí. Vnímám ho jako cestu ke svobodné mysli, která pramení z kontroly nad tělem, vnímání tvého pocitu odevzdanosti a dominance. Vztah plný lásky, oboustranného respektu a tolerance je pro mě nedílnou součástí života. Ty ráda zlobíš ale toužíš být poslušná. Jsi sebevědomá ale hledáš v posteli pevnou ruku. Na veřejnosti chceš rovnocenný vztah, v sexu chceš být ale submisivní holčičkou. Mně je 25 let, podnikatel, inženýr, Pražák. Miluji cestování, zvláště pak Asii. Hraju squash, jezdím na kole, pravidelně chodím na crossfit. Rád čtu klasickou literaturu a detektivky, sbírám gramofonové desky a navštěvuji výstavy. Vyhledávám společnost dalších lidí, trávím čas mezi kamarády, kolegy nebo když přednáším před publikem. Jsou ale i chvíle kdy mě nabíjí energií filozofování ve dvou. Zajímá tě více? Budu rád, když se ozveš.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.11.2018 23:37
Switch muž z Moravskoslezského kraje hledá switch ženu
Společné porozumění potřeb
Hledám kamarádku, která hledá kamaráda. Mám rád různé druhy fetishe a rád se i přizpůsobím. Můžeme spolu dělat různé věci, třeba i s lanem ;-) tak napiš,
nový od tvého posledního přihlášení - 11.12.2018 16:00
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Najdu mladou holku/milenku
Na odpolední lumpárny cestou ze školy/práce. Sub, co se nebojí pout, provázku nebo řetízku. Praha
nový od tvého posledního přihlášení - 11.12.2018 14:42
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám ženu vzácnější než šafrán...
Hledám ženu vzácnější než šafrán, ženu která netouží po vztahu a lásce, naopak ji vyhovují pouze vzájemné sympatie, při zachování vlastního soukromí a nezávislosti. Ženu která si dokáže najít čas jednou až čtyřikrát měsíčně. Ženu která si ráda popovídá o civilních tématech u skleničky, nebo večeře. Ženu která ráda vyrazí za kulturou, nebo do přírody. Nemám požadavky na věk, protože na každém věku je něco krásného. Nemám požadavky na vzhled, ač můj ideál je drobná postava. Nemám požadavky na zkušenost, uvítám zkušenou i nezkušenou. Nemám požadavky na praktiky, užívám si vanilku i extrémy, všechno je o vzájemné domluvě a umím naslouchat přáním. Nabízím příjemné zázemí, rozumný přístup a možnost zkoušet mnoho bdsm pomůcek... Najdeme se?
nový od tvého posledního přihlášení - 11.12.2018 12:38
Lukv
Lukv (22)
#45207
Dominantní muž z Královéhradeckého kraje hledá dominantní ženu
Změna role
Rád bych zkusil změnu svého místa a tak sháním nějakou dom slečnu, která by si troufla mě zaučit. Jako sub nemám žádné zkušenosti, ale neustále mě k tomu něco táhne. Nehledám vztah, pouze pár lekcí a pak se uvidí.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.12.2018 06:28
sw64
sw64 (54)
#45203
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Rád bych našel BDSM pozitivní ženu (46 - 55), ideálně switch, které by vyhovoval partner kanda/cuckold. Hledám dlouhodobý/trvalý vztah, který nebude jen o tom jednom. Já Praha vš 54/182/96
nový od tvého posledního přihlášení - 10.12.2018 22:25
fooby
fooby (43)
#45202
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Pokec v BDSMklubu
nezávazně (nejen) o vázání si rád popovídám se ženou, která to ráda.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.12.2018 19:38
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Subinku na perverzní hraní a partnerku pro život v jednom
Singl žijící domík hledá partnerku a subinku v jednom, žensky výraznou, nad 40 let. Mám rád malinko silnější ženy, s většími prsy a zadečkem, prostě krev a mlíko. Hledám subi, pro kterou BDSM není středobodem světa, ale doplněk k normálnímu partnerskému vztahu. Hledám ženu pro hezký partnerský vztah, na veřejnosti normální a v soukromí pak D/s a hraní si bez zábran. Mám rád bondage a vázání, hrátky s bezmocnou subi, hodně podvazuji prsa a hraji si s nimi. Miluji hrátky s análkem subinky, piss, fist. Prostě vše z BDSM co je hezké, kde je možné zapojit fantazii, co je vzrušíjící pro oba a co je pro oba lákavé. Hledá domík 49 let, 179 cm, statná postava. Bylo by pěkné, kdyby jsi měla ráda aspoň něco z mých koníčků, vodáctví, kolo, lyže, saunu, naturistické akce, filmy, kešky.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.12.2018 19:20
Switch muž z Pardubického kraje hledá dominantní ženu
Chtěl bych být svázán
Hledám slečnu riggerku, která ráda zkouší provazy, a to i na začátečníkovi, jako jsem já. Postavu mám při těle, takže se toho dá obmotat hodně. Je zde nějaká z Prahy, Pardubicka či Hradecka? :)
nový od tvého posledního přihlášení - 10.12.2018 19:10
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Výchova, drsnější zacházení
Kamarádku, pro pravidlené schůzky, drsnější sex, pouta, škrcení, výchova, ponížení. Vše na domluvě. Pouze Praha. Vysoký, sportovní postava.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.12.2018 13:38
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Ahoj, milá neznámá. :-) Těžko se tomu tady možná věří, ale nehledám primárně sex. Dominance a submisivita pro mě znamená mnohem víc. Hledám dívku, která touží se zcela odevzdat, být něčí, někomu patřit. Ne, nemyslím tím hadr na podlahu. Asi to nedokážu v pár slovech vysvětlit úplně komukoliv, ale pokud to cítíš stejně, víš přesně, co myslím. Chci Tě držet v náručí, když jsi zranitelná. Chci získat Tvou důvěru, tak velkou, jakou sis nikdy nemyslela, že dokážeš dát. Chci, abys věděla, že mi záleží na tom, co si myslíš a co cítíš - v každé chvíli, i v té, kdy nemáš žádnou kontrolu nad tím, co se bude dít. Chci, aby Tě vzrušovalo a naplňovalo být bezmocná v mých rukou. Chci si s Tebou povídat celou noc a nevšimnout si, kolik už je hodin. Chci se s Tebou smát a blbnout a vymýšlet kraviny. Chci se s Tebou ztratit v malé italské vesničce a snažit se rukama a nohama doptat na cestu už desátého zmateného kolemjdoucího. Chci s Tebou koukat na noční oblohu a vysvětlovat Ti, jak gravitace černé díry ovlivňuje časoprostor. Chci s Tebou strávit víkend v hromadě dek u rozšířené verze Pána prstenů. Chci Tě vzít na lezení do hor a uvařit Ti na vařiči instantní jídlo, kterým by nepohrdl žádný brutálně vyhladovělý člověk. Chci vidět, jak Ti zmrzne úsměv na rtech a tělem Ti projede vlna vzrušení, když si Tě chytnu. Chci znát Tvoje nejniternější myšlenky, pocity, sny a touhy. Chci Ti říkat, že jsi moje malá holčička, a chci, aby ses tak cítila. A rozhodně s Tebou chci dělat velkou spoustu věcí, které se, upřímně řečeno, vůbec nehodí říkat v téhle chvíli. Moc rád je s Tebou všechny prozkoumám. Budu se těšit.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.12.2018 12:57
Dominantní skupina z Ústeckého kraje hledá dominantní ženu
Dominantní s fantazií
Hledám spřízněnou duši pro dvě subinky. Soudně zhodnoť, zda ti jsou pojmy jako hra, cit, uvážlivost a ohleduplnost povědomé. Více prozradím v SZ.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.12.2018 08:13
Juliet
Juliet (50)
#45195
Dominantní žena z Jihočeského kraje hledá submisivního muže
Ballbusting
Hledám muže se zájmem o Ballbusting,rafinované mučení varlat a penisu.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.12.2018 02:36
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
kotě na hraní
Hledám ne příliš zkušenou mladou slečnu, která by se nebránila novým věcem. Lehce nesmělou, trochu zvídavou na občasné setkávání. Budu rád když napíšeš, pošlu fotku a popovídáme si.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.12.2018 23:26
evra1
evra1 (48)
#45192
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
hledám reálná setkání
je tu žena nebo pár, přirozeně submisivní pro zajištěného dominantního muže sportovní postavy? Hledání a souznění není o stupni submisivity, ale o potřebě a chuti, očekávání a oddanosti. Můžeš být masochistka nebo switch, přesto k sobě nemusíme najít cestu a nebo právě naopak Hezký den
nový od tvého posledního přihlášení - 9.12.2018 18:36
Submisivní muž z Královéhradeckého kraje hledá dominantní ženu
Dominantni potvora
Najdu dominantní sadistku, vynalezavou, napaditou, neoblomnou...Idealne navenek dva pohodari, doma jak budeš chtit. Mam co nabidnout, tak se neboj a ozvi se mi :))
nový od tvého posledního přihlášení - 9.12.2018 18:12