Seznamka - ona hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám ženu z kraje ve věku od do
Submisivní žena z Prahy hledá dominantní ženu
Ahoj, ráda bych našla inteligentní, vzdělanou dominantní ženu, se kterou budeme mít společné téma i mimo ložnici. Ideálně ve věku 28-50, z Prahy či Středočeského kraje, ale není podmínkou. Existuješ? Napíšeš?
nový od tvého posledního přihlášení - 14.4.2019 12:51
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Hledám
Tak jsem se rozhodla konečně napsat, už je to dlouho co jsem byla v přítomnosti BDSM pozitivních lidí a musím přiznat, že mi to velmi chybí. Pro začátek hledám kamarádku na dopisování, nebo posezení u vína/čaje/kávy. Ale nevylučuji něco víc :-) Samozřejmě mám i jiné zájmy o kterých si ráda popovídám. Těším se na zprávy.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.4.2019 12:25
Sam36
Sam36 (35)
#46307
Dominantní žena ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Najdes se
Chceš svého pána/pani??? Jsi volna a chces vychovat??? Ozvi se mi
nový od tvého posledního přihlášení - 2.4.2019 20:15
Dominantní žena z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám kočičku nebo switch ženu
Hledám ženu pro společné hrátky, mazlení, volné chvilky ... .Chci kočičku, která se umí přitulit, příst, zamňoukat, vyslechnout, ale i poslechnout, udělat, zařídit. Budeš mi k dispozici dle svých možností a domluvy. Jsem dominantní, přísná, ale spravedlivá. Pokud nebudeš poslouchat, trest kočičku nemine. Pouze Brno a okolí.
nový od tvého posledního přihlášení - 2.4.2019 13:34
Switch žena z Prahy hledá switch ženu
Hledám nějakou kamarádku, spřízněnou duši, se kterou bych si mohla o čemkoliv popovídat a v případě sympatií s ní něco podnikat i v reálu. Kamarádku na procházky, různé výlety, posezení v kavárně, sport, nakupování,... Kamarádku, se kterou bych mohla chodit i na různé BDSM akce. Ráda bych začala s nějakým druhem cvičení, sama se bohužel nedokopu a nemám moc s kým, tak též hledám parťačku na fitness aktivity (kardio trénink). Víc než přátelství nehledám. Kamarádku na BDSM aktivity též nehledám, ale chybí mi v okolí kamarádka, se kterou bych si mohla o BDSM aktivitách popovídat, proto hledám tady.
nový od tvého posledního přihlášení - 29.3.2019 20:28
Dominantní žena z Prahy hledá submisivní ženu
Potřebuješ doučováci lekce!
Hledá se sub slečna, která se nechá ráda "potrápit". Musíš být pokorná a poslušná!
nový od tvého posledního přihlášení - 27.3.2019 12:50
Dominantní žena z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám kamarádku
Ahoj, hledám kamarádku k výměně zkušeností. Později i více ;-).
nový od tvého posledního přihlášení - 25.3.2019 17:10
Dominantní žena z Plzeňského kraje hledá submisivní ženu
+Zkušenost+
Nikdy jsem s dívkou nebyla ve vztahu mileneckém, ani jiném, ale láká mě to jako plamen láká můru. Že se mi ženy líbí vím už dlouho, ale až na pár polibků a letmých doteků nemám se svou bisexualitou zkušenosti. Představa že se mi upíše submisivní žena je pro mne velmi lákavá a tak to zkouším zde. Věk pro mne nehraje roli, ačkoli uznávám že když submisivní žena vede tu dominantní, není to úplně ideál :)
nový od tvého posledního přihlášení - 23.3.2019 19:22
aknel
aknel (47)
#46156
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
Hledám kamarádku
Hledám kamarádku na hraní si které by nevadila přítomnost nmého přítele
nový od tvého posledního přihlášení - 17.3.2019 13:03
Submisivní žena z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Spřízněnou duši
Hledám kamarádku na dopisování, někoho, s kým bych mohla sdílet strasti a radosti BDSM světa. S vanilkami se o tomto bavit nejde, a člověk si občas potřebuje popovídat s někým, kdo to uvnitř cítí stejně :) Budu ráda za každou zprávu :)
nový od tvého posledního přihlášení - 12.3.2019 17:35
Submisivní žena z Prahy hledá switch ženu
Kamarátka
Ahoj, hľadám kamarátku na dopisovanie, pokec, brusle, zábavu. Najradšej by som bola ak by si voči žene bola D. Nie je problém docestovať. Ja som z Prahy. Nehľadám partnerský vzťah. Hľadám kamarátku, s ktorou si budeme rozumieť.
nový od tvého posledního přihlášení - 4.3.2019 13:04
Dominantní žena z Prahy hledá submisivní ženu
hledám subinku/ kamarádku na hraní
hledám subinku/kamarádku se zájmem o výprasky, shibari a dalšími BDSM praktikami. Nezkušenost nevadí, vše na domluvě.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.3.2019 22:50
Elenny
Elenny (28)
#45906
Submisivní žena z Libereckého kraje hledá switch ženu
Smělá žena ze severu
Hledám sympatickou ženu či dívku, které lahodí víc než jen pohled na jinou ženu. Byla by to inteligentní, veselá člověčice s milou povahou, která má dost drzosti, sebevědomí, či zkušenosti, aby překlenula mé počáteční rozpaky. Taková nemusí být ani krásná, ani super štíhlá, jen si musíme padnout do noty ;) V kontaktu se ženou nejsem sub/dom vyhraněná. Chci se dotýkat a být dotýkána tak, jak to vyplyne ze situace, ať už přijde na romantickou vanilku nebo pouta pro jednu z nás. Má zcela utopická představa ale zachází trochu dál. Nejprve bychom se však seznámily my, než by se (časem a pokud vůbec) šlo na víno k muži, o jehož zábavu, ať už vizuální či fyzickou, bychom se jako ty submisivnější "postaraly". Jsem veselá a excentrická, pohodová a přizpůsobivá, sportovní a chytrá. A roztoužená po plnění představ, na něž jsem dosud neměla odvahu. Když se sejdeme dvě stydlivé, taky dobře, alespoň bude víc legrace. A trojka? On je snad ještě stydlivější než já! (Ano, i stydlivý dominant existuje. Ano, nemusí k tomu vůbec dojít.)
nový od tvého posledního přihlášení - 19.2.2019 19:31
Submisivní žena z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám kamarádku
Ahoj, hledám bi subinku, zvídavou, která hledá nové zážitky. Kterou láká reál. Pozdější doprovod na lekce možný. Důvěra a sympatie.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.2.2019 19:34
Submisivní žena ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Hledám madam
Dobrý den, Hledám Madam, na společné lekce a výchovu BDSM. Jmenuji se Lenka je mi 30 let, 171 cm, baculaté postavy. Ráda povím více po soukromé zprávě. Poníženě děkuji za věnování času a odpověď S pozdravem Subka Lenka
nový od tvého posledního přihlášení - 6.2.2019 08:42