Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, odkudkoliv z ČR, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 35 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobý, partnerský vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.2.2020 21:11
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Přítelkyně?
Hledám na přátelství (ne)obyčejnou ženu, která také nemá s kým vyrazit za kultůrou, sportem nebo na výlet, občas si zajít na večři nebo si udělat příjemný večer doma při víně se vším co k tomu patří. Jsem rozvedený s dospělými dětmi a vyřešenou minulostí, sportovní postavy 175/75. Bydlím sám na P - západ směr Kralupy. Jsem mobilní. Budu rád když se ozveš.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.9.2020 10:38
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Submisivní kluk hledá protějšek
Poslušně zdravím, jsem rád, že čteš můj inzerát. Určitá stránka mé sexuality je stale nenaplněna, což mě dovedlo až sem. Jsem 21letý kluk z Prahy, kterého odjakživa v sexu přitahuje submisivní role. Účel tohoto inzerátu je najít dominantní (případně switch) protějšek, s kterým bychom spolu mohli sdílet své volné chvilky a plnit si fantazie. Konkrétní představu o vztahu ale nemám, zda by šlo pouze od SM vztah, přátelství s výhodami, nebo jestli by to přerostlo do vztahu jako takového nereším. Důležité jsou sympatie v jejichž přítomnosti bych nechal takový volný průběh. Nezastávám krvavé nebo fekální praktiky (až na piss), veřejné ponížení a vyžaduji kvalitní hygienu. Zastávám lehčí SM, hlavně uctívání madam, ponížení a obsluhování. K důkladnejšímu seznámení by došlo pomocí vzkazů nebo při “neutrálním” osobním setkání. Pokud se chceš seznámit, budu rád, můžeme napsat pár řádků a lépe se třeba seznámit u kafe. Věková omezenost spíše není, přitahují mě I starší ženy. Zatím se mějte :)
nový od tvého posledního přihlášení - 22.9.2020 01:07
Cbt78
Cbt78 (42)
#51347
Submisivní muž z Plzeňského kraje hledá dominantní ženu
Sadistku z Plzně
Masochista, 42, hledá sadistku, která si bude libovat v tvrdším CBT a ballbustingu. Další bolestivé či perverzní praktiky možné.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.9.2020 19:05
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Dobrý den, rád Vás poznám a něco se o Vás více dozvím. Jmenuji se Pavel, je mi 46let a bydlím v Praze. Pokusme se najít k sobě cestičku. Subinko, budu očekávat Vaši reakci.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.9.2020 16:18
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Hledám paní a vládkyni
Velmi submisiní muž, hledá svou paní a vládkyni na pravidelnou odpolední službu. Perverze, mučení a ponížení nejlépe v KO,KH a okolí.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.9.2020 12:11
Dominantní muž z Královéhradeckého kraje hledá submisivní ženu
Mladou princeznu
Jsem vykřičníkem mezi tečkami !! Nerad nic nedělám a když musím být zavřený doma, stejně něco tvořím. Cestuju, chodím rád bos, hladím každýho psa, co ke mě přijde, před deštěm se neschovávám. Raduju se z maličkostí, co lidem přijdou jako zbytečnosti. Jsem snílek, ale stojím nohama pevně na zemi. Soběstačný, hrdý, svůj a věčně usměvavý :) Vysoký dominantní vesničan s vlastním domem, co hledá partnerku na životní dobrodružství. Pokud jsi krásná a fajn holka, co chce žít, přidej se ke mě. Hmm?
nový od tvého posledního přihlášení - 21.9.2020 11:40
Switch muž z Jihočeského kraje hledá submisivní ženu
Shibari
Ahoj, hledám modelku zkušenou i nezkušenou na pravidelné soukromé vázání v Českých Budějovicích či okolí. Shibari se aktivně věnuji asi 5 let a řekl bych, že jsem poměrně zkušený, empatický a snad i sympatický rigger. Těším se na zprávu. :)
nový od tvého posledního přihlášení - 21.9.2020 09:55
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Čubíček hledá Paní
Dobrý den. Jsem silně submisivní čubík a hledám Paní z Prahy, která by měla zájem mě několikrát týdně cvičit a trénovat jako svou služku v domácnosti. Oblékala mě a líčila jako ženu. Cvičila se mnou mluvení vysokým hlasem i ženské pohyby. Hledám dlouhodobou transformaci. Paní by měla být přísná a při výkonu domácích prací (vytírání podlahy, umývání nádobí, utírání prachu, luxování) by mě šikanovala, fackovala, ponižovala a verbálně urážela.Ve volném čase bych Paní obskakoval, poslushoval, poskytoval masáže, pomáhal s omýváním těla a sušením, lakoval nehty na nohou, sloužil jako nábytek a jako blbeček i pro pobavení kamarádek Paní.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.9.2020 05:51
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
Ženu s vanilkou
Hledám touto cestou inteligentní, vtipnou a veselou ženu všeobecných zájmů, která má doma, stejně jako já, vanilkového životního partnera, na současné situaci nic měnit nechce, ale přesto vnitřně cítí, že ji k absolutnímu životnímu štěstí přeci jen něco maličko chybí. Nehledám jen milenku pro potěchu těla, ale prima kamarádku pro potěchu ducha :-)
nový od tvého posledního přihlášení - 20.9.2020 23:29
Dominantní muž z Libereckého kraje hledá submisivní ženu
milf subina
subinku středního věku nebo starší, bez závazků nebo i vdanou která pro svoji potěchu potřebuje a ráda hrátky se svými prsy, podvazování, masáže a dojení, výprasky....nejlépe povolená a velká prsa, vemena - dominantní pán 49 let, sympatický, VŠ, zkušený. mail napoví
nový od tvého posledního přihlášení - 20.9.2020 22:45
Dominantní muž z Olomouckého kraje hledá submisivní ženu
Někoho na hraní
Hledám hračku, mazlíčka, slečnu, paní, či dámu do 40 let věku, která netouží po vztahu jako takovém, ale ráda si občas upustí páru a nechá se ovládnout. Nečekej, že tě budu bít jak o život, nebo tě svážu tak, že si budeš moct spočítat vlastní obratle na zádech. Můžu ti však zaručit smích, zábavu a hodně vzrušení, stejně jako strach a bezmoc, pokud po tom toužíš. Jsem dokonce i svolný k experimentům a pokud si nějaká hotwife přeje být cvičena před zraky svého cucka, můžu vyhovět ke spokojenosti všech účastníků. Primárně hledám dlouhodobější spolupráci, nebráním se však ani jednorázovým akcím. Důležité jsou pro mě vzájemné sympatie a komunikace. Na místě nezáleží, jsem pojízdný.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.9.2020 22:19
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Submisivní slečna na trvalý vztah
Zdravím, svobodný, VŠ, pracující a seriózní pohodář veselejší povahy hledá submisivní slečnu na trvalý vztah. K ženám se chovám korektně a rovnocenně, byl bych však rád, kdyby bylo partnerku možné v "ložnici" po vzájemné domluvě ponižovat a mučit různými BDSM praktikami (viz můj poctivě vyplněný dotazník:)). Před zdlouhavým dopisováním (tj. po několika vzkazech) preferuji osobní setkání. Foto rád zašlu, jen ho tu nechci veřejně vystavovat :)
nový od tvého posledního přihlášení - 20.9.2020 21:54
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám milou submisivní slečnu na dovádění doma a taky na společné trávení času. Nemám rád extrémy, hledám starý dobrý vztah sebevědomého, dominantního muže a poslušné milé dívky, který by obsahoval dostatek vzájemné důvěry, touhy i komunikace. Prozatím nezávazně, dál se uvidí. (Praha)
nový od tvého posledního přihlášení - 20.9.2020 14:32
Cyfor
Cyfor (20)
#51333
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Partnerka (vážný vztah)
Zdravím, jsem submisivní 20 letý mladý muž hledající dominantní partnerku, jsem poměrně nezkušený začátečník, nehledám jen krátkodobý výstřelek, ale byl bych rád za delší vztah, byl bych také rád kdyby se našel někdo okolo mého věku. Hledám ženu pro normální vztah, který by byl někdy přikořeněn hrou na Paní a suba. Jinak jsem z Jižní Moravy cca 25 km od Brna
nový od tvého posledního přihlášení - 20.9.2020 13:20
Licht
Licht (37)
#51329
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Pás cudnosti
Chtěl bych si nechat nasadit pás cudnosti. Najdu tu kamarádku, kterou by bavilo vlastnit klíče od něj a pohrávat si s moji bezmocí? :) Nebráním se téměř ničemu, viz. dotazník.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.9.2020 08:25