Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, odkudkoliv z ČR, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 36 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobý, partnerský vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.1.2021 09:44
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám ženu jež má ráda od všeho trochu a ráda prozkoumává a zkoumá své limity. Upřednostním samozřejmě ženu submisivní s masochistickými sklony, které bolest a bezmoc pomáhá nalézt sebe samotnou a odprostit se od všeho ostatního. Pokud by hledala 24/7 tím lépe. Ideálně mladší na vztah. Já kus chlapa, žádný drobek. Rád si beru to na co mám chuť.
nový od tvého posledního přihlášení - 31.7.2021 11:46
gal868
gal868 (51)
#53622
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Subinku s vášní, oddaností i ohněm!
Jsi štíhlejší, nebo normální postavy, s velikou chutí na sex. Chceš experimentovat? Toužíš po bezmoci? chceš být dlouhé hodiny mojí hračkou? Miluju, když moje subinka sténá blahem, když teče a má jeden orgasmus za druhým. Miluju její závislost na našich hrátkách, na pánovi, miluju když sténá blahem pod ranami důtek. Miluju její oddané slzy. Miluju když si svojí subinky vážím. Jsi tu?
nový od tvého posledního přihlášení - 30.7.2021 20:47
Aster
Aster (39)
#53621
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Na holou
Hledám fajn slečnu, nebo mladou paní, která bývá zlobivá a chybí jí, aby si ji občas někde přehnul chlap s pádnou rukou. Možná potřebuješ zlepšit studijní výsledky. Možná tě při vaření napadá, jaké by to asi bylo, dostat nasekáno vařečkou jako zlobivá holka. Nebo třeba tajně sníš o schované rákosce. Pokud ano, mohli bychom si rozumět. S dáváním výprasků mám dost zkušeností a nabízím nekomplikovaný kamarádský vztah. Nepotřebuji si nic dokazovat, ani nehledám žádnou otrokyni, která by se přede mnou plazila. Naopak, líbí se mi, když má žena vlastní hlavu, je nezkrocená a třeba i trochu provokuje. Takové rád nařežu na holou tak, jak potřebuje a možná i zaslouží. Pokud se ti při představě výprasku rozbuší srdce, napiš mi. Můžu splnit tvé tajné sny na tohle téma, rád si hraju a mám rozum. Napiš mi a postarám se o to, abys úplně nezvlčila :-) Vzdálenost není překážka.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.7.2021 13:21
asunta
asunta (35)
#53620
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Submisivní kamarádka nebo partnerka?
Už mi ve skříni moc dlouho zahálí biče. Hledám jednu dívku, ženu, která hodně vydrží, která by se chtěla nechat vést a cítit, jak se jí zakusuje kožený konec biče do jejího rozechvělého těla. Pojď přenechat Pánovi své tělo a oddat se jeho zvrhlým sadistickým choutkám!
nový od tvého posledního přihlášení - 30.7.2021 12:12
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Seznámení
Jsem mladý, vysoký, štíhlý, svobodný a rád bych touto cestou našel holku do 30 let, která je přirozeně dominantní. Jsem pro všechny možné druhy aktivity od běhání, cestování až po jakýkoli sport. Miluji objevovaní a nemám rád stereotyp. O sobě bych řekl, že jsem slušný, vnímavý, cílevědomí a upřímný. Nemám rád, když se o sebe člověk nestará a nezná zásady slušného chování.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.7.2021 10:42
pajpaj
pajpaj (33)
#53615
Dominantní muž z Olomouckého kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní kamarádku
Hledám submisivní dívku/ženu v rozmezí 18-55 let, která má ráda (nebo kterou láká vyzkoušet) BDSM na kamarádství/občasné setkávání. Měla bys být ideálně z Olomouckého nebo Zlínského kraje. Sex není podmínkou. Jde mi o dominanci, tvé dráždění, nahotu, plnění úkolů, apod. Jsem inteligentní, sportovec, nekuřák, rád cestuji. Napiš zprávu, domluvíme se dál...
nový od tvého posledního přihlášení - 29.7.2021 17:14
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
poslušná
Hledám poslušnou ženu, která mi bude poskytovat uspokojení specifickým způsobem. Lehne na břicho a já do ní proniknu a dále nebudu příliš přirážet, spíš jen mikropohyby. Tím si budu sám řídit míru vzrušení až do extatického prožitku, ke kterému se dostanu zhruba do hodiny. Je nějaká žena ochotna mi tohle nabídnout ? Pokud ano, mohu tě vést i k dalším specifickým úkolům. V běžném životě gentleman, inteligentní, všestranných zájmů
nový od tvého posledního přihlášení - 29.7.2021 15:52
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Chybí mi trvalý vztah se ženou, která o sobě ví, že je submisivní. Hledejme vzájemné souznění. Napiš mi pár slov o sobě. Poznejme se a postupně vytvořme trvalý Ds vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 29.7.2021 14:57
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá dominantní ženu
Hledám a nenacházím
Pohodový dominantní chlap hledá submisivní pohodovou ženu. Věk i vzhled nehraje tak velkou roli. Byl bych rád, pokud by si ale byla milá a fajn v životě. Za zavřenými dveřmi však hledám poslušnou subinku, se kterou si budu moci pěkně hrát.
nový od tvého posledního přihlášení - 29.7.2021 09:29
Dominantní muž z Ústeckého kraje hledá submisivní ženu
Sympaťák středních let by rád poznal spřízněnou duši
Rád bych poznal holku/ ženu, kterou oslovují výprasky, poslušnost a do určité míry i ponížení. Vzhledem k charakteru této seznamky jsem vypsal jako první toto, ale jako bonus můžou být i jiné společné zájmy:-) Třeba sport, kolo, běh, cestování, zvířata atd.
nový od tvého posledního přihlášení - 29.7.2021 07:09
Submisivní muž z Olomouckého kraje hledá dominantní ženu
Nezkušený sub hledá dominantní ženu
Jsem nezkušený v BDSM. Hledám dominantní ženu (případně pár) na pravidelné i jednorázové akce. Jsem nováček a chci poznat svět BDSM na vlastní kůži :) Jsem vysoký, sportovní postavy a otevřený ledasčemu. Požaduji (a nabízím) diskrétnost a čistotu. Ideálně Olomoucký nebo Zlínský kraj.
nový od tvého posledního přihlášení - 29.7.2021 05:34
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Ty víš nejlépe, co je pro nás fajn.
Ahoj, hledám ženu z Prahy, která bude mít dobrý pocit z mého odepřeného orgasmu, za odměnu třeba i zkaženého. Jde mi o tvojí spokojenost, ne o styk. Jsem fetišista hlavně na nohy i na hezké boty. Moc si přeji takovou ženu poznat.
nový od tvého posledního přihlášení - 28.7.2021 22:57
Submisivní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledá se bohyně...
Zdravím, Potřebuji být veden k poslušnosti. V běžném životě jsem poměrně disciplinovaný a mám svoje plány. Intimní život to je jiná. Tam si se mnou můžeš dělat skoro všechno co si budeš přát. Svojí paní rád posloužím.)) Martin
nový od tvého posledního přihlášení - 28.7.2021 18:26
Submisivní muž z Ústeckého kraje hledá submisivní ženu
Partnerku do společné služby
Hledám subinku ze Severních Čech, se kterou bychom vytvořili pár, časem třeba i partnerský a společně bychom si našli dominantní pár, Paní nebo Pána, kterým bychom společně sloužili nebo i patřili. Jinak jsem normální, inteligentní, zabezpečený, zdravý nekuřák se smyslem pro zodpovědnost a pro humor.
nový od tvého posledního přihlášení - 28.7.2021 16:10
dwaid
dwaid (52)
#53603
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Subinu XXL
Hledám prostorově výraznou submisivní ženu,pro kterou není oddanost jen prázdná fráze, má ráda fist i výprask a zaslouží si obdiv i péči
nový od tvého posledního přihlášení - 28.7.2021 13:07