Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, odkudkoliv z ČR, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 35 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobý, partnerský vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.2.2020 21:11
Dominantní muž z Vysočiny hledá submisivní ženu
Cítíš v sobě temnou stránku a chceš ji prozkoumat? Ráda se cítíš podřízená a líbí se ti představa být poslušnou subinku nebo sexuální hračkou? Jsem pohledný a zkušený 30 letý chlap, který rád experimentuje. Pokud jsi štíhlá a máš 18-30 let napiš mi a domluvíme se na detailech.
nový od tvého posledního přihlášení - 2.12.2020 21:25
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Subinku na vztah
Najde se tady štíhlá nebo normální postavy, submisívně založená žena, která hledá dominantního partnera na trvalý vztah? Nehledám flirt ani nikoho na jednu noc, ale ženu jako partnerku a přítelkyni. Pokud se zde nachází sympatická a pohodová žena pro společný život, která už ví co chce, má vyřešenou minulost a chtěla by časem založit rodinu, ať mi nechá vzkaz ve schránce. Rád ji poznám. Nehledám nikoho za každou cenu, ale život moc rychle utíká ;-) Jednorázové odpovědi mi prosím nepište, odpovědi ideálně s fotkou.
nový od tvého posledního přihlášení - 2.12.2020 18:49
Dom246
Dom246 (30)
#51921
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Subinu na zivot
Hledam subinku na spolecny zivot a do ds vztahu, ktera nema bdsm pouze jako hru ale jako zivotni styl, subinku ktera citi ze se potrebuje mit kam vracet, kam patrit, kde o ni bude dobre postarano a na cely zivot. Vice info ve zpravach.
nový od tvého posledního přihlášení - 2.12.2020 05:46
Petes
Petes (38)
#51920
Dominantní muž z Plzeňského kraje hledá submisivní ženu
Výprask
Hledám ženu ideálně do 40-45 let, třeba i na trvalejší vztah, která ráda dostává výprasky. Rád ti udělím výprask na holou - rukou, vařečkou, rákoskou či třeba bičíkem nebo karabáčem, vše záleží na domluvě. Jsem dominantní, pohodář, 38/175/71 z Plzně, ale jsem mobilní a nedělá mi problém udělat si výlet po republice.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.12.2020 17:02
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
50 odstínů šedi
Chceš prožít 50 odstínů šedi i ve skutečnosti? Láká Tě rozkoš ponížení, slast erotického trápení a orgasmus v poutech? Rád bych Tě poznal. Jsem rafinovaný a zkušený dominant z Prahy, 58 let.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.12.2020 15:08
idi
idi (18)
#51918
Switch muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Mladý a zvědavý
Ahoj, jsem ten typ člověka, který by v normálu neublížil ani mouše ... ale jak přijde situace v sexuálním životě tak mám nutkání si různě podmaňovat tělo a hledat všechna jeho skrytá tajemství. "Povoláním vědec". Slečna, kterou bych miloval a udělal bych pro ni všechno, chodit ven, sem tam něco uvařit a hlavně užívat si života, kde bychom byli jen mi dva a naše touhy a zvídavost. Věk od 18 - 20 let :) . Pokud jsem tě aspoň trošku zaujal, budu rád i za kamarádku na psaní, jsem otevřený člověk.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.12.2020 15:08
Mig
Mig (30)
#51917
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Hledám partnerku na D/s vztah
Rád bych se seznámil s dominantní ženou. Hledám dlouhodobý vztah nejen pro BDSM hrátky, ale také společné aktivity. Rád cestuji, sportuji, vyrážím do přírody. Více v profilu případně do zpráv.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.11.2020 22:42
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
subče pro zábavu.
O mě je toho dost v mém profilu, co tam nenajdeš se dozvíš když se zeptáš. Hledám subče pro svou zábavu. Bez dramat, hysterie a psychóz! Chceš si nezávazně užít, stát se na chvíli mojí hračkou a víš, nebo chceš vědět co se v takové situaci sluší a patří? Jsi přirozeně submisivní, ráda posloucháš a slušné chování ti není cizí? Pokud ano, víš co máš teď udělat.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.11.2020 21:35
Dominantní muž z Plzeňského kraje hledá submisivní ženu
Objevuj se mnou
Ukaž mi jak svět dokáže být krásný a věnuj mi své tělo a já si s ním budu hrát, bude mě pohánět čirá zvídavost co ty a tvé tělo dokáže. Já jsem slabý muž a čím budeš silnější tím budu silnější i já skrze tvé činy. Objev se mnou své hranice, znáš-li je řekni mi o nich a dej mi volnou ruku k objevování a učení se tomu co už máš ráda. Zaujal-li tě můj inzerát pak věř že ty i tvé tělo bylo stvořeno pro mne. Jakub.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.11.2020 13:18
P4Y
P4Y (55)
#51909
Dominantní muž ze Zlínského kraje hledá submisivní ženu
Dlouhodobě
Jsem 55 letý zdravý udržovaný muž džentlmenského chování, určitě ne hrubián, empatický, fousatý, sportovní, snad inteligentní, 2xVŠ, zdravotník, časově vcelku nezávislý, finančně určitě, bez problémů mobilní. V sexu jsem silně vůdčí, dominantní, ovládající i trestající, rád používám pouta, obojek, bičík, nemám však rád krvavé praktiky. Vzrušuje mne spíše psychické ovládání ženy, její schopnost podřídit se plně mé vůli, odevzdat se…. Hledám dívku, ženu 18 až 50 let, udržovanou, na úrovni, inteligentní, ideálně časově svobodnou, mobilní. Líbí se mi ženy na vedoucích pozicích, které se touží občas, třeba i na víkend, stát sexuální hračkou svého Pána, být spoutána, přinucena odhalit svoji nahotu, být vyšetřována, vyslýchána, naprosto pod kontrolou, smět čurat, udělat se jen na výslovné svolení Pána, naopak být ona jemu jakkoli k dispozici… Nabízím dlouhodobé přátelství takové ženě formou občasných schůzek na neutrálním území (hotel, penzion, chata) bez zasahování si do soukromých životů, hrátky by začínaly nasazením obojku a končily jeho sundáním, žádné přenášení našich hrátek do ostatního života. Nenarušování, nezasahování. Z mé strany absolutní diskrétnost, žádných milion zpráv denně, Totéž bych uvítal i z druhé strany. Neboj se napsat, na cokoli se zeptat, nevypisuji však žádné scénáře, jsem reálný chlap a hledám reálná setkání pro realizaci našich tužeb a snů. Můžeš být i nezkušená, povedu tě.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.11.2020 12:26
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Sissy na HRT
Zatím ještě Sissy, ale brzy se stanu subinkou, Jsem HRT. Hledám Paní která bude mojí dominantní přítelkyní a provede mě přeměnou...
nový od tvého posledního přihlášení - 30.11.2020 10:02
nahes
nahes (46)
#51907
Submisivní muž z Moravskoslezského kraje hledá dominantní ženu
Hledám 2 dom. kamarádky
Hledám dom. ženy(i hodně starší než já), které se rády dívají na nahatého subíka. Mohu být i ponižován, být k dispozici pro Vaší zábavu, dostávat výprasky. Jsem submisivní muž. OV, OP, okolí
nový od tvého posledního přihlášení - 29.11.2020 20:30
Switch muž z Plzeňského kraje hledá switch ženu
Rád poznám...
Rád poznám jednu drobnou inteligentní úchylačku, se kterou by náš pojilo důvěrná přátelství a později třeba i partnerský vztah. Když to trochu přeženu, rád poznám dívku roztomilou jakou košík koťat, stejně tak mazlivou, hravou a zlobivou Jestli nevyhovují koťata, tak si dosaď štěňata.. nebo klubko zmijí:) Dívku, která mě bude ráda zlobit, provokovat a zneužívat mé slabosti pro nožky, byt ji často trest nemine. Obecně nevyhledávám žádné extrémy, ale líbilo by se mi, pokud bychom se v našich slabostech podporovali. Jsem pro lecjakou špatnost. Své kotě však nerad půjčuji, ale jestli si potřebuješ občas vymáchat čumáček v klíně své kamarádky, s tím problém nemám:) Něco o mně vyčteš z profilu. Více případně ve zprávách.
nový od tvého posledního přihlášení - 29.11.2020 19:33
BenX3
BenX3 (48)
#51905
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám submisivní boubelku
V sexu jsi velice submisivní, máš ráda něžný vzrušující výprask na holou. Dovedu Tě na vrchol. Totéž chci na oplátku. Praha. 48/168
nový od tvého posledního přihlášení - 29.11.2020 17:28
Switch muž z Prahy hledá submisivní ženu
Ahoj, jsem Jakub rigger s cca 0,5 roční účastí na WS u Soptíka a hledám modelku/partnerku na další WS, vázání na akcích i v soukromí. Mám 35 let, 183 cm. U tebe zkušenosti ani věk nehrají roli, těším se na reakce.
nový od tvého posledního přihlášení - 29.11.2020 15:47