Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Začátečnice i pokročilá
Zvu tímto submisivní slečnu nebo mladou paní k započetí naší komunikace zde na internetu. Napiš, představ se mi. Jsem zkušenější Pán z Prahy.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.1.2021 23:30
tecem
tecem (36)
#52351
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
CFNM a nejen to
Rád bych poznal ženu z Prahy a okolí, které působí radost ochočit si a ovládat muže tak, že mu bude odměnou, když mu dá příležitost podílet se na jejím uspokojení. Protože to je pro mne opravdová odměna. Sex primárně nehledám. Rád to proberu detailněji ve zprávách nebo u kávy.
nový od tvého posledního přihlášení - 29.1.2021 15:46
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, odkudkoliv z ČR, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 36 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobý, partnerský vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.1.2021 09:44
MMysak
MMysak (41)
#52594
Dominantní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Najdu ženu, se kterou bychom našli společnou řeč?
Ahoj. Hledám zde submisivní ženu, která má ráda alespoň někdy bolest. Jsem rozumný, vše dělám konsensuálně. Ale zároveň mohu nabídnout téměř cokoli, na čem se dohodneme. Nemám problém být něžný a nemám problém použít jehly. A něco o mně. Tak normální chlap, normálně inteligentní, normálně hravý a občas normálně ješitný. Mám rád černý humor, ironii, dokážu si "střílet" i ze sebe. Po dívce bych chtěl, aby také byla přiměřeně inteligentní a aby postavu neměla příliš silnou, prosím. Jinak je to o osobním jiskření, takže věk od plnoletosti do důchodu. Nenapadá mě, co ještě zajímavého, tak se ptej. Vztah takový, jaký by vyplynul ze sympatií, možné je vše - od schůzek až po vztah. Díky za napsání, hezký den.
nový od tvého posledního přihlášení - 4.3.2021 19:55
Tharr
Tharr (34)
#52591
Dominantní muž z Libereckého kraje hledá submisivní ženu
Najde se submisivní slečna, které by se líbilo kdyby jí dominantní muž prodával?
nový od tvého posledního přihlášení - 4.3.2021 06:02
Licht
Licht (37)
#52589
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
Lockdown
Ahoj, hledám dominantní duši k tvé své submisivní. Ale taky někoho s kým se dá pokecat v těchto časech, zasmát se a projít se po okrese :)
nový od tvého posledního přihlášení - 3.3.2021 16:19
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Dominantní muž hledá masochistickou subinu na vztah 24/7
nový od tvého posledního přihlášení - 3.3.2021 11:56
Taon
Taon (42)
#52586
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Tatinkova holcicka
Rád bych našel ženu, která se v mé blízkosti stane tatínkovou holčičkou, jeho princeznou, která potřebuje péči a něhu. Budu tě česat, hrát si s tebou, koupat tě, vše co holčička potřebuje. Na věku nezáleží, pouze na odhodlanosti být takovou, poslušnou holčičkou.
nový od tvého posledního přihlášení - 3.3.2021 10:04
Dominantní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Kontaktní výuka
Ahoj, už tě taky distanční výuka nebaví? Hledám mladou studentku pro kterou budu přísným učitelem.
nový od tvého posledního přihlášení - 3.3.2021 08:09
Switch muž z Plzeňského kraje hledá submisivní ženu
Dominantně založený chlap hledá mladou a malou dívku pro trvalý vztah. V reálu normální vztah a doma pán-subinka. Chci se o tebe starat a ty abys mi byla poslušnou partnerkou. Nehledám holku, kterou budu někomu půjčovat. Moje představa společné bydlení buď u mě v bytě ve městě nebo v nějakém domku v lese, kde bychom byli sami pro sebe. Tak kdyby tě to zajímalo napiš... Tom
nový od tvého posledního přihlášení - 2.3.2021 20:54
Aster
Aster (39)
#52581
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Zlobivou kamarádku na spanking
Hledám fajn slečnu, nebo mladou paní, která bývá zlobivá a chybí jí, aby si ji občas někde přehnul chlap s pádnou rukou. Pokud se ti při slově Velikonoce vybaví jako první pomlázka, při zadělávání těsta vařečkou tě napadá, jaké by to asi bylo, dostat s ní nasekáno jako zlobivá holka, nebo pokud tajně sníš o schované rákosce, mohli bychom si rozumět. S dáváním výprasků mám dost zkušeností a nabízím nekomplikovaný kamarádský vztah. Nepotřebuji si nic dokazovat, ani nehledám žádnou otrokyni, která by se přede mnou plazila. Naopak, líbí se mi, když má žena vlastní hlavu, je nezkrocená a třeba i trochu provokuje. Takové rád nařežu na holou tak, jak potřebuje a možná i zaslouží. Pokud se ti při představě výprasku rozbuší srdce, napiš mi. Můžu splnit tvé tajné sny na tohle téma, rád si hraju a mám rozum. Napiš mi a postarám se o to, abys úplně nezvlčila :-) Vzdálenost není překážka.
nový od tvého posledního přihlášení - 2.3.2021 18:34
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
Footfetish, footjob...
Jsem footfetišista a tak hledám fajn holku, která si ráda nechá mazlit svoje krásné, unavené, přirozeně voňavé nožky... diskrétně bez narušení soukromí v azylu pro milence. Jsem muž v pohodě, 49 let, štíhlé postavy.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.3.2021 22:31
Dominantní muž z Jihočeského kraje hledá submisivní ženu
Mladá štíhlá a poslušná?
nový od tvého posledního přihlášení - 1.3.2021 22:03
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Rád bych si tu našel vztah, co bude o něčem víc než jenom výměně tělních kapalin. Mnohem důležitější je pro mě najít někoho, s kým si budeme rozumět a stát si po boku, až zas nastane podobná shitshow jako rok 2020. Je mi 24, mám AS a studuju herní vývoj na MFF. Krom školy se taky věnuju spoustě klasických geekských věcí - čtu fantay a sci-fi, hraju s kamarády d&d atd. Ještě dělám historický šerm a larp, přičemž z posledního, kam jsem jel, je moje profilovka.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.3.2021 15:29
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Dobrý den, rád Vás poznám a něco se o Vás více dozvím. Jmenuji se Pavel, je mi 46let a bydlím v Praze. Pokusme se najít k sobě cestičku. Subinko, budu očekávat Vaši reakci.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.3.2021 07:02
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Ráskosce už se velmi stýská a na ostatní hračky pomalu sedá prach... Hledám slečnu, která si zaslouží důkladný výprask a už jí chybí příjemně štípavý pocit sešvihané prdelky. Setkání v reálu až situace dovolí.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.3.2021 01:00
ircane
ircane (38)
#52569
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
Ahoj, má nějaká holka s oblibou rákosek zájem o občasné dopisování a případně výměnu foto?
nový od tvého posledního přihlášení - 28.2.2021 22:43
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Doufám v zázrak
Zn. Postrádám pro život silně panovačnou, nekompromisní, dominanntí ženu z Prahy. Najde se takový Paní z Prahy s potenciálem na trvalý D/s vztah?
nový od tvého posledního přihlášení - 28.2.2021 16:20