Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 33 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobější vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.1.2018 10:24
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Slušnost, poslušnost, hra
Tímto zvu submisivní ženu do lepší kavárny, popovídat si za účelem společného hraní na vybraná témata. Jsem empatický. Buď odvážná, napiš. Odpovím.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.6.2018 01:15
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Footfetish, footjob
Jsem footfetišista a tak hledám prima holku, která si ráda nechá mazlit svoje krásný nožky. Nejlépe hodně unavený po celodenním chození. Samozřejmě bez narušení soukromí v azylu pro milence. Jsem muž v pohodě 46/180/75
nový od tvého posledního přihlášení - 15.2.2019 12:53
erhu11
erhu11 (49)
#45865
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Dominantní nebo sw partnerku
Nezadaný s vyřešenou minulostí hledá dominantní nebo switch ženu pro partnerský vztah s D/S. Hledám ženu která je sebevědomá a v soukromí chce muže se smyslem pro BDSM. Hledám tu po které toužím, vím co hledám. Ženu která hledá muže i pro společný život, společné zájmy, muže který umí s partnerkou vyrazit na výlet i do společnosti. Jsem muž kterému se líbí plnit přání paničky, poslouchat ji. Muž který není jen pasivní a umí převzít iniciativu a být i klasickým partnerem. Dlouhodobý vztah založený na oboustranné důvěře. Na veřejnosti lehčí dominance, v soukromí hrátky všeho druhu. Nehledám jen fyzické uspokojení. Uvítám ženu která ocení muže který zvládne její dominanci, úspěch, kariéru.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.2.2019 08:30
Dominantní muž z Královéhradeckého kraje hledá submisivní ženu
Hledám služku
Hledám otrokyni/služku na víkend. Pokud budeš poslušná, odměním Tě, jestli budeš zlobit, přijde potrestání. Budeš mi sloužit, starat se o mne, plnit přání a příkazy. Neboj se a napiš!
nový od tvého posledního přihlášení - 14.2.2019 20:52
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
Ahoj, sympatický, sportovní postavy, mladšího vzhledu se zálibou v latexu hledá tímto štíhlou dívku, ženu na přátelství a dlouhodobý vztah. Ozveš se?
nový od tvého posledního přihlášení - 14.2.2019 16:24
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Hledám vážné seznámení
Přeji hezký den, rád bych touto cestou poznal paní, jenž se cítí stejně jako já osamocená, a touží po trvalejším vztahu. Samozřejmě ze začátku by bylo jen dopisování, po chvilce osobní setkání, a při vzájemných sympatií i vztah. Nemám žádné nároky na vzhled, srdce si vybírá samo. Abych se trochu představil, tak jsem obyčejný 20 let starý klučina,co miluje cestování a tvrdší romantiku, také vařím a jsem velmi pozorný. Budu se těšit na případné odpovědi.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.2.2019 15:58
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Jo, chtěl bych navázat vztah. Jenže nechci a nemůžu se vázat. Ale nechci to ani zcela nezávazně. No a na tom to možná celý vázne, je to se mnou těžký. Nechci se dál nechat svazovat tím, co by se mělo, nebo nemělo dělat. Chci trénovat výrobu závazků, ač nejsi moje žena. Někdy něžně a jemně svléknout do podvazků, jindy třeba svázat, k posteli přivázat, oči páskou převázat - prostě se odvázat! Budu zavázán za smysluplnou odpověď nejen o vázání. Nejlépe od ženy nesvázané manželskými pouty.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.2.2019 11:26
Petru
Petru (42)
#45856
Switch muž z Moravskoslezského kraje hledá dominantní ženu
Hledání spřízněné duše ...
Toto cestou hledám Dominantně založenou ženu, kterou oslovují D/s praktiky, netrpí předsudky, nedostatkem fantazie a ráda by poznala nezadaného 42 letého muže sympatického zevnějšku a vystupování, nehledající úlet. Vše je o vzájemných sympatiích, ne o věku a postavě. Ideálně do cca 100 km od F-M, ale ...
nový od tvého posledního přihlášení - 13.2.2019 21:51
Dominantní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám subinku
Přišel jsem o svou vzácnou subinku (přítel jí na to přišel), takže hledám novou na pokud možno dlouhodobé, byť pouze občasné BDSM schůzky. Rád bych našel subinku, která touží být svému Pánovi oddána, chce být poslušnou a chce společně s ním hledat hranice svého vzrušení a realizovat s ním své sny a touhy. Pomoz mi, bez Tebe se z toho nedostanu . . .
nový od tvého posledního přihlášení - 13.2.2019 20:58
Random
Random (26)
#45853
Switch muž z Olomouckého kraje hledá switch ženu
Soukromé BDSM hrátky
Ahoj, Hledám partnerku na BDSM hrátky, buď na partnerský vztah, nebo jen kamarádku, které nebude vadit můj nedostatek zkušeností. Můžeš být dom, switch nebo i sub. Vždycky se dá nějak domluvit. V případě kamarádských hrátek mi nevadí ani starší ženy. Neváhej a napiš.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.2.2019 17:07
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Tohle možná bude znít fakt divně...
Ahoj, přál bych si poznat slečnu, která hledá důvěrníka, někoho komu by se mohla svěřovat se vším ve svém životě. Všichni víme, že někdy je snazší svěřit věci úplně cizímu člověku než přátelům či rodině. Ideálně bys měla být trochu exhibicionistka se submisivnější povahou... Jednu věc ale řeknu na rovinu, nehledám tu sex. Můžeme si spolu někdy pohrát, pokud bys chtěla. Nemusíme, pokud nebudeš chtít. Jakou formou by to bylo také závisí na tobě, můžeme se potkat osobně a nebo virtuálně, ale nikdy z toho nebude "sex". Věřím tomu, že subinka není hloupá holka bez mozku a BDSM není jen laciný a rychlý sex. Přál bych si tu najít dlouhodobé přátelství, které nás bude oba obohacovat o zážitky na které budeme zbytek života vzpomínat. Nejsem ani při těle ani ošklivý ba ani chudý. Jsem poměrně úspěšný člověk co má co nabídnout, jen mám jisté "speciální" záliby...
nový od tvého posledního přihlášení - 13.2.2019 16:08
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
25 letý submisiv z Brna hledá Paní na vážný vztah
Dobrý den, slečno, paní, jsem 25 letý submuisivně, fetišisticky založený kluk štíhlé sportovní postavy z Brna, jsem nekuřák, téměř abstinent, který hledá dominantně založenou přítelkyni ve věku od 26 - 30 let z Brna na vážný a zároveň trvalý vztah plný emocí a vzájemné lásky( v soukromí Paní/otrok) V civilním životě bychom byli rovnocenými partnery. Hledám tu, která se nebojí si hrát, zkoušet nepoznané, nebojí se můžu v dámském a neuteče, když uvidí latexové oblečení. Pokud nemáte žádné zkušenosti, nevadí. Pokud tam někde jsi, prosím o vaši odpověď. Budu se těšit Jakub/ Anička :-)
nový od tvého posledního přihlášení - 13.2.2019 08:49
mdoyle
mdoyle (21)
#45848
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledá se sympatická žena :)
Ahoj, rád bych poznal sympatickou slečnu, někoho, s kým bych si mohl příjemně popovídat o všem možném i nemožném, zajít na zmrzlinu či sklenku vína, a nebo taky do ateliéru :). Ideální by bylo, kdybys byla dominantní nebo switch, ale rád popovídám či něco podniknu s kýmkoli, s kým si padneme do oka :). Více info na profilu a v dotaznících. A na to, co zde nenajdeš se můžeš zeptat ;). Budu se těšit na zprávu od Tebe.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.2.2019 21:45
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
D/s vztah a perverze
Jsem dominantní muž 44 let a hledám submisivní ženu s perverzními sklony na dlouhodobý přátelský, milenecký vztah oboustranně bez narušení soukromí. Ideálně ženu 30 - 50 let, která má pár kilo navíc a chce si splnit své přání a touhy.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.2.2019 11:50
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Odvaha milovat...
Hledám někoho s kým bych mohl sdílet názory, diskutovat, radovat se, sportovat, zdravě žít, poznávat místní i cizí kraje, užívat radost z hudby nebo sdílet umělecké zážitky. Hledám někoho, s kým bych mohl žít a zažívat společné příběhy. Hledám ženu moudrou i inteligentní, citlivou i odvážnou, laskavou a nesoudící, která nežije jen pro všední dny, ale pro neobyčejnou krásu všude okolo nás. Ochotnou a odhodlanou měnit svět kolem sebe, nejen přežívat. Vydej se se mnou na výpravu životem k pramenům nejhlubších citů. Osměl se vykročit ke vztahu snoubícímu intimitu i vášeň, závazek i radost ze společného prožívání jednoho každého dne. Odvaž se milovat. Plně. Hluboce. Věčně. Pokud ses v tom poznala, pokud tě to oslovilo, prostě se ozvi.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.2.2019 09:17
Dominantní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám dominantní přítelkyni
Jsem muž z Prahy, dominantní, a hledám stejně tak dominantní přítelkyni pro trvalé přátelství.Praha.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.2.2019 08:41