Seznamka - on hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám muže z kraje ve věku od do
play
play (42)
#51910
Submisivní muž z Prahy hledá dominantního muže
55+
Rád bych poznal dominantního muže , pro dlouhodobé přátelství v duchu BDSM. Velmi se mi líbí bondage, fixace, oblečení a pomůcky z gumy, latexu, roubíky, masky apd. Jsem ženatý proto hledám diskrétní vztah ideálně se starším mužem 55+
nový od tvého posledního přihlášení - 30.11.2020 12:48
Mr.Lbc
Mr.Lbc (42)
#51903
Dominantní muž z Libereckého kraje hledá submisivního muže
Rád poznám mladšího suba cca do 30 let bez závazků (v případě mladšího vzhledu může být i starší), klidně bez zkušeností, ale se zápalem a odvahou i něco reálného podniknout. Budeme si určitě rozumět pokud, nehledáš žádné extrémy, záleží ti na zdraví a diskrétnosti, máš rád akce plné tvého ponížení, šikany a trestů, nucená nahota před Pánem je pro tebe samozřejmostí, stejně jako poslušnost a férové jednání. Vlastní praktiky a intenzita je pak už na vzájemné domluvě. Ideálně stálejší akce, případně uvítám i bližší vztah a společné trávení volného času. Region pro mne není podmínkou, mám vlastní zázemí, pomůcky, není problém ani akce o víkendech s přespáním. Mám rád akce ve stylu CMNM - perverzní výchova, prohlídky, výcvik otroka, výslechy, mírná feminizace apod. Více ve zprávách.
nový od tvého posledního přihlášení - 29.11.2020 14:03
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivního muže
Hledám otroka
Přijmu do výcviku mladšího (tak kolem 20 let) a štíhlého až hubeného kluka s hladkým tělem pro jeho postupnou přeměnu v otroka. Máš pocit, že potřebuješ mít nad sebou pevnou ruku a znát své místo? Vzrušuje tě bezmoc, poniženi a totálni autorita nad tvým osudem? Tak se ozvi a něco s tím uděláme...
nový od tvého posledního přihlášení - 27.11.2020 10:26
Submisivní muž z Prahy hledá dominantního muže
Sub si hledá Pána
Dobrý večer, sub 36,185,95 si hledá Pána v Praze kterému by ppatřil a byl jeho majetkem. Hledám dlouhodobého spíše staršího sadistu bez zábran.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.11.2020 19:47
PCEBOY
PCEBOY (24)
#51840
Switch muž z Pardubického kraje hledá dominantního muže
Hledám
Já sub, co hledá dominanta. Jsem nezkušený, ale otevřený téměř ke všemu. Ty musíš být aspoň trochu zkušený, věk přes 40 a raději s nadváhou. Kraj není podmínkou.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.11.2020 21:46
sexotr
sexotr (39)
#51836
Submisivní muž z Prahy hledá dominantního muže
Jsem sub masochistický gay určený k životu v dlouhodobém sex. otroctví
Ahoj, jmenuji se Kristián a jsem sexuální otrok určený k životu ve skutečném sexuálním otroctví, úředním trestům a mučení. V sexuálním otroctví jsem ještě nežil a chci to změnit. Cílem je důkladná převýchova a intenzivní výcvik, na jehož konci budu atraktivní a na slovo poslušný sexuální otrok. Potřebuji zfackovat, seřezat rákoskou a zmrskat bičem – důvodů k důkladnému trestání je víc. Chci žít se zmalovaným zadkem a budu rád, pokud se tradiční tělesné tresty a ponižující sexuální praktiky stanou běžnou součástí mého každodenního života. Mám nadváhu. Prioritou je mé zdraví a atletická postava s 11 % tuku.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.11.2020 12:04
aspp
aspp (37)
#51804
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivního muže
Hledám sub kluka na stálo. Který se mnou bude i žít a tak...
Hledám sub kluka, který je mladý, sportovně založený, vysekaný a nechlupatý borec. Je masochista a v sexu pasiv. V civilu buď klidně extrovert a alfasamec. Ale jak budeme jen spolu, budeš sub zaměřený víc na poutání a bolest. Budeš mít radost a chtít být testovaný a trénovaný na fyzičku, toužit a těšit se na pouta a na nejrůznější trápení a mučení těla a tvrdý sex. Budeš chtít testovat co zvládneš a chtít se posouvat dál. Budeš chtít být nejlepší. PS: Život není jen o sexu a bdsm. Zkus nemyslet jen pérem. Rád se dotýkám. I jemně a něžně. Buď aspoň trochu mazel. Jestli tě něco zaujalo, tak napiš.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.11.2020 20:36
Submisivní muž z Královéhradeckého kraje hledá submisivního muže
Pravidelně a bezpečně
Dobrý den, hledám dominantního muže se zázemím, kterému bych mohl pravidelně sloužit.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.11.2020 11:28
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
submisiv hledá
Hledám zde opravdového dom muže. Co by si mě chtěl vychovat a já se mu zcela oddal.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.11.2020 09:35
Geronn
Geronn (34)
#51744
Switch muž z Libereckého kraje hledá dominantního muže
Dominantní fotbalista / hokejista nebo jiný sportovec?
Uctívám dominantní sportovce! Jejich zpocené tělo, nohy, boty. Uctívám tu mužnou vůni. Rád příjmu flusance i piss. Olížu každou část těla. Splním každý úkol. Komu posloužím?
nový od tvého posledního přihlášení - 7.11.2020 06:22
DanSan
DanSan (40)
#51712
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivního muže
Dom chce suba
hledám suba s fantazií otroka, toužíš po disciplíně a ponížení, nejsi holka. Jestli nejsi fit, jsi ochotný s tím rychle něco udělat.
nový od tvého posledního přihlášení - 2.11.2020 20:01
aspp
aspp (37)
#51690
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivního muže
Suba na trvalý vztah
Hledám mladého fit suba, sportovce, masochistu. Partnerský vztah, na veřejnosti normální, v soukromí D/s.
nový od tvého posledního přihlášení - 31.10.2020 17:15
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Chci hodnýho chlapa, co mě bude zle využívat
Chceš mě pravidelně párkrát do měsíce oddaného šu...at? Napiš! Chci být ten poslušný mladý nevinný kluk co narazí na milého slušně vypadajícího pána, do kterého se zamiluje a ten mu bude dělat peklo. Svazovat,mučit a trápit. Ideálně pokud si výbušný a sadisticky orientovaný. Nechci ti říkat "pane" a podobný blbosti... Chci ti říkat miláčku prosím už dooost se slzama v očích a ty mě budeš dávat ještě víc až budu utrápenej tak, že přestanu fňukat a dojde a to trápení bude automaticky jen jako důkaz že ti patřím.... budu jen děvka mého sadisty. Miluju totální bezmoc a ponížení. Pokud je to pro někoho z vás až moc... Nepište mi. Já nechci naplácat a hrát si na hračku. Chci být být majetek někoho kdo si tohle fakt užije.z důvodu, že mi píšou fakt z většiny jen nadrženci v nouzi. Rovnou mi napište vaše představy "vztahu", odkud jste a taky co milujete a naopak co nechcete. Rozum, slušnost a soudnost si nechte pro jiné.
nový od tvého posledního přihlášení - 31.10.2020 03:20
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
sub hledá
Hledám přirozeně dominantního pána, který rád trestá a ponižuje, ale dokáže být i laskavý se smyslem pro humor, ideálně sportovec, vždy respektující dohodu. Věk a vzhled jsou vedlejší, jde o sympatie a respekt. Jsem sub 40 let, 178/ 87, průměrný vzhled i postava. Nějaké zkušenosti mám (párkrát dom k ženám, jednou sub k mužům), ale obecně asi začátečník. Preference v dotazníku jsou k diskuzi, chtěl bych toho hodně zkusit, ale postupně. Zdraví a soukromí je priorita. Momentálně jen příležitostné setkávání, rád si budu i dopisovat (nehledám online výcvik). Nehledám lekce, nebo jen tupé násilí a sex.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.10.2020 20:32
Submisivní muž z Moravskoslezského kraje hledá dominantního muže
Zmrd na výcvik
Sub otrok hledá svého Pána, pravidelný výcvik, nahota, ponižování, mučení především koulí, podvaz, závaží, břemena (chci je mít vytahané až ke kolenům), mučení bradavek, svorky, vosk, jehly, elektro, nucený hulení a polykání Pánovy mrdky, bez análních praktik
nový od tvého posledního přihlášení - 21.10.2020 22:15